Wybór zabawki dla pupila.

Zabawa z psem jest dobrą okazją, żeby spożytkować wigor naszego pupila, a jednocześnie budować więź. Codzienne gry wpływają pozytywnie na formę psa, oraz sprawiają frajdę właścicielowi. Gry warto jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy niemało rozmaitych typów zabawek dla psów, ale jak wybrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, pasujących do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki z gumy, z materiału czy z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów bywają stałe, ale trzeba myśleć o możliwości zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową zabawkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo ważne, jeśli jesteśmy właścicielami małych odmian psów, takich jak pudle albo yorki, dla których kupujemy mniejsze wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy wyszaleć się z pupilem na łonie natury świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, gdzie pupil może wybiegania się. Jeśli podopieczny potrafi przynosić zabawkę spowrotem, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej średnicy, tak aby zwierzakowi wygodnie było trzymać zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, ponieważ istnieje możliwość niezamierzonego uderzenia zwierzęcia frisbee w trakcie zabawy, więc mając na celu uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą formą aktywności fizycznej, a jak wiadomo sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-na-spacer_Szelki-dla-psa-32926.html szelki dla psa